Au dat radarul peste cap: 160 km/h, în localitate!

Doi şoferi au fost depistaţi de radar circulând cu aproape 160 de kilometri la oră în localitate, pe DN 10, aceştia fiind sancţionaţi pentru depăşirea cu aproximativ o sută de kilometri pe oră a limitei admise.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - LOCAL https://ift.tt/2PTBp2T
via IFTTT Acatistul sf mina

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

VIDEO Cascada Niagara, iluminată în roșu, galben și albastru de Ziua Națională a României